Article written

Zespół jazzowy na konferencję 0

Apr26

Zapewniamy występy zespołów jazzowych przy okazji konferencji, gal i bankietów organizowanych na terenie całego kraju. Po części merytorycznej konferencji zapraszamy gości na elegancki bankiet, rozmowy kuluarowe, którym może towarzyszyć delikatna muzyka jazzowa grana na żywo.

Inteligentna muzyka zdecydowanie podnosi prestiż imprezy i pozostawia miłe wrażenie u uczestników eventu. Specjalnie dobrany repertuar i sposób gry sprzyjają psychicznemu odprężeniu i zadowoleniu.

Gentle Jazz Trio - zespół jazzowy na konferencję

Gentle Jazz Trio - zespół muzyczny na konferencję

Zespół Gentle Jazz Trio

Zapytanie o zespół Gentle Jazz Trio - biuro@jazzevent.pl

Przykłady naszych realizacji:

- konferencja tematyczna dla lekarzy połączona z promocją leków odbywała się w kilku największych miastach Polski – po konferencji goście zaproszeni zostali na kolację. Podczas posiłku posłuchać można było Gentle Jazz Trio grającego smooth jazz (gitara jazzowa, saksofon, wokalistka)

- konferencja firmy z branży materiałów budowlanych dla kluczowych klientów – wynajęto przestrzeń teatru, m.in. w Bydgoszczy, Lublinie, Warszawie i Gdańsku. Po części oficjalnej zaproszeni goście podziwiali 1-godzinny spektakl teatralny (m.in. „8 kobiet” - zabawna sztuka z zagadką kryminalną), po którym odbył się bankiet ze smacznymi przekąskami oraz muzyką smooth jazzową wykonywaną na żywo.

Z założenia muzyka ma towarzyszyć gościom jako przyjemne tło – ale zawsze znajdą się osoby, które słuchają z większym skupieniem, będąc pod urokiem głosu wokalistki. Z naszych doświadczeń wynika, że najlepiej sprawdza się właśnie skład z wokalistką.

Jeśli jednak zależy Państwu na muzyce instrumentalnej jako tło muzyczne polecam zespół Cadillac ‘58 w składzie saksofon tenorowy, gitara jazzowa, kontrabas.

cadillac 58 na imprezie VIP Motor Show na terenie MTP

Legendarne miękkie brzmienie zespołu i aksamitny ton saksofonisty sprawdziło się już na niejednej imprezie.

Zespół Jazzowy Cadillac '58 konferencja

Posłuchaj Cadillac ‘58 Jazz Trio

Jazz Event - agencja artystyczna · Cadillac' 58 - Cheek To Cheek & Blue Bossa

Jazz Event - agencja artystyczna · Cadillac '58 - Body And Soul & Corcovado

Zapytania o zespół Cadillac ‘58 - biuro@jazzevent.pl

Przykładowe składy zespołów:

- gitara jazzowa + saksofon + wokalistka – przykład: Gentle Jazz Trio, Trio Smooth Jazzowe Magdaleny Cichockiej

- gitara jazzowa + inst. klawiszowy + wokalistka – przykład: Trio Anny Michałowskiej

- gitara jazzowa + kontrabas + saksofon tenorowy – przykład:  Cadillac ‘58

Repertuar podczas tego typu występów to najpiękniejsze standardy jazzowe grane w swingu i bossa novie.

Współpracujemy z wyselekcjonowanymi zespołami z całej Polski dlatego dzięki niskim kosztom transportu i nagłośnienia możliwe jest zapewnienie korzystnych cen. Dostępne składy: duet, trio oraz kwartet.

Napisz do nas: biuro@jazzevent.pl

Odwiedź stronę Jazz Event: www.jazzevent.pl

TRIO ANNY MICHAŁOWSKIEJ

(gitara jazzowa, wokalistka, inst. klawiszowy)

Trio tworzą Ania Michałowska (wokal) i Jakub Kotynia (gitara jazzowa). Skład uzupełnia pianista.

Od Trio Anny Michałowskiej

Zespół gra w jazzujących klimatach od smooth jazzu przez mainstream do latin. Wykonawcy, którzy nas inspirują to między innymi : Dianne Reeves, Nenna Freelon, Diana Krall, Anita Baker czy Yolanda Adams. Duet ma na swoim koncie wiele koncertów między innymi na festiwalach jazzowych( Hades Jazz Festival i IX Świdnik Jazz Festiwal) oraz w renomowanych klubach muzycznych.

Zespół w 2007 roku występował przy okazji Zaduszek Jazzowych w Lublinie obok takich wykonawców jak Piotr Baron., Ewa Uryga czy Anna Serafińska. W 2007 roku zespół nagrał płytę ,,Inspiracje”, na której można posłuchać standardów jazzowych, polskie piosenki w aranżacjach jazzowych i gospel.

Ania Michałowska

od wczesnych lat śpiewała w chórze Lubelskie Skowronki. Później kształciła się w śpiewie klasycznym. Następnie ukończyła z wyróżnieniem wydział Artystyczny UMCS kierunek Jazz i Muzyka Estradowa u Moniki Malec. Jest także wielokrotną laureatką konkursów piosenki francuskiej w tym jedno Grand Prix. Do jej sukcesów można również dołączyć udział w Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu, koncert w ramach Zaduszek Jazzowych w Białej Podlaskiej, gdzie występowała wspólnie z Jarkiem Michalukiem oraz Piotrem Wromblem. Ma na swoim koncie również koncert z zespołem Open trio, obok Karola Szymanowskiego, Jarka Michaluka i Wojciecha Tramowskiego.

Jakub Kotynia

ukończył Szkołę Muzyczną II stopnia w Lublinie w klasie gitary dr Jakuba Niedoborka. Obecnie jest absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Koncertuje współpracując z różnymi muzykami. Oprócz JazzDuo and Friends współtworzy także Qba Quartet wykonujący muzykę w klimatach latynoskiego jazzu oraz duet Double Decker z gitarzystą Michałem Lewartowiczem. Oprócz działalności koncertowej jest także pedagogiem. Był inicjatorem tegorocznych warsztatów jazzowych w Lublinie z udziałem Erica Marienthala i Deana Browna.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Występ może trwać 2 do 3 x 45 min

Trio gra standardy jazzowe w swingu i bossa novie.

Zapytaj o wolny termin: biuro@jazzevent.pl

Zobacz wszystkie zespoły z agencji art. Jazz Event:

Zespoły muzyczne - jazz i muzyka klasyczna

Organizacja klimatycznych imprez, podczas których na  żywo możemy posłuchać prawdziwych artystów przynosi wiele frajdy. Na bankiecie muzyka jazzowa ma charakter coctailowy, grany jest smooth jazz, spokojne standardy jazzowe, ale często sytuacja wymaga aby zagrać z większą dynamiką.

Będzie tak w przypadku wręczania nagród, gal - gdzie sprawdzają się krótkie fanfary i np. 3 krótkie energetyczne utwory zagrane na początku i na końcu całej imprezy.

Nasi muzycy na imprezach grają z pasją, gdyż na co dzień wykonują jazz i klasykę podczas prestiżowych wydarzeń artystycznych, kulturalnych, koncertów klubowych i plenerowych.

Wielu z nich to laureaci konkursów zarówno dla instrumentalistów jak i kompozytorów. Katarzyna Stroińska z zespołu Retro Jazz Quartet została laureatem drugiej edycji KONKURSU KOMPOZYTORSKIEGO im. Krzysztofa Komedy, nad którym honorowy patronat objął Wojewoda słupski, a oceniali między innymi Krzysztof Sadowski i Roman Kowal.

Aktualne relacje z koncertów i innych imprez, gdzie zagrały zespoły z agencji artystycznej Jazz Event:

www.jazzevent.pl/blog

Organizacja konferencji w Poznaniu, Łodzi , Warszawie - Artystyczna oprawa konferencji - konferencje w Poznaniu - Występ zespołu na konferencji - oprawa muzyczna - muzyka tła - Poznań

subscribe to comments RSS

There are no comments for this post

Please, feel free to post your own comment

* these are required fields

Blog firmy JazzEvent.pl is powered by WordPress and FREEmium Theme.
developed by Dariusz Siedlecki and brought to you by FreebiesDock.com