Article written

Trio Smooth Jazzowe na wesele 1

Jan15

Świetny pomysł na oprawę muzyczną eleganckiego wesela / przyjęcia weselnego - pierwszse 3 sety po 45 min. gra trio smooth jazzowe, do obiadu, delikatniejsze dźwięki - potem Dj zagra taneczne hity.

TRIO ANNY MICHAŁOWSKIEJ

(gitara jazzowa, wokalistka, inst. klawiszowy)

Trio dostępne jest w rejonie: Lublin, Łódź, Warszawa.

Trio tworzą Ania Michałowska (wokal) i Jakub Kotynia (gitara jazzowa) i pianista lub kontrabasista.

Od Trio Anny Michałowskiej

Zespół gra w jazzujących klimatach od smooth jazzu przez mainstream do latin. Wykonawcy, którzy nas inspirują to między innymi : Dianne Reeves, Nenna Freelon, Diana Krall, Anita Baker czy Yolanda Adams. Duet ma na swoim koncie wiele koncertów między innymi na festiwalach jazzowych( Hades Jazz Festival i IX Świdnik Jazz Festiwal) oraz w renomowanych klubach muzycznych.

Zespół w 2007 roku występował przy okazji Zaduszek Jazzowych w Lublinie obok takich wykonawców jak Piotr Baron., Ewa Uryga czy Anna Serafińska. W 2007 roku zespół nagrał płytę ,,Inspiracje”, na której można posłuchać standardów jazzowych, polskie piosenki w aranżacjach jazzowych i gospel.

Ania Michałowska

od wczesnych lat śpiewała w chórze Lubelskie Skowronki. Później kształciła się w śpiewie klasycznym. Następnie ukończyła z wyróżnieniem wydział Artystyczny UMCS kierunek Jazz i Muzyka Estradowa u Moniki Malec. Jest także wielokrotną laureatką konkursów piosenki francuskiej w tym jedno Grand Prix. Do jej sukcesów można również dołączyć udział w Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu, koncert w ramach Zaduszek Jazzowych w Białej Podlaskiej, gdzie występowała wspólnie z Jarkiem Michalukiem oraz Piotrem Wromblem. Ma na swoim koncie również koncert z zespołem Open trio, obok Karola Szymanowskiego, Jarka Michaluka i Wojciecha Tramowskiego.

Jakub Kotynia

ukończył Szkołę Muzyczną II stopnia w Lublinie w klasie gitary dr Jakuba Niedoborka. Obecnie jest absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Koncertuje współpracując z różnymi muzykami. Oprócz JazzDuo and Friends współtworzy także Qba Quartet wykonujący muzykę w klimatach latynoskiego jazzu oraz duet Double Decker z gitarzystą Michałem Lewartowiczem. Oprócz działalności koncertowej jest także pedagogiem. Był inicjatorem tegorocznych warsztatów jazzowych w Lublinie z udziałem Erica Marienthala i Deana Browna.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Koszt występu do 3 x  45 min.: 2500 zł + koszt dojazdu z Lublina

Zapytaj o wolny termin: biuro@jazzevent.pl

Jeśli szukasz tria jazzującego, które może zagrać na weselu w Poznaniu, Łodzi, Warszawie, Toruniu, Zielonej Górze - sprawdź Gentle Jazz Trio - wejdź na stronę:

wesele.ipoznan.eu - najlepsze zespoły weselne z Wielkopolski

Gentle Jazz Trio z Poznania

Gentle Jazz Trio z Poznania  - oprawa muzyczna imprez okolicznościowych / imprez firmowych.

Zapytaj o wolny termin: biuro@jazzevent.pl

subscribe to comments RSS

There is one comment for this post

  1. Kryska says:

    Bardzo podoba mi się ta strona.

Please, feel free to post your own comment

* these are required fields

Blog firmy JazzEvent.pl is powered by WordPress and FREEmium Theme.
developed by Dariusz Siedlecki and brought to you by FreebiesDock.com