Facebook icon

JAZZ EVENT

Jak brzmią piosenki świąteczne na kamerlane trio jazzowe? Wspaniały głos wokalistki Ewy Nawrot w połączeniu z delikatną gitarą jazzową i aksamitnym tonem saksofonu tenorowego oczarował już niejedną publiczność. Jak sprawić by wigilia firmowa była przyjemnym zaskoczeniem dla pracowników?

Jakie atrakcje sprawdzą się na firmowym christmas party? Przepisem na sukces często jest zestawienie ciekawego, estetycznego wnętrza, dobrej kuchni i właśnie subtelnej muzycznej atmosfery. Muzyka łagodzi obyczaje, a znakomita muzyka tworzy atmosferę odprężenia i sprawia, że firmowy event da się lubić. Koniecznie sprawdź jak może wyglądać oprawa muzyczna firmowej wigilii z udziałem zespołu Gentle Jazz Trio.

Atutem jest nie tylko jakość muzyki, ale też kompaktowy skład zespołu, który wpasuje się w każde, nawet kameralne wnętrze. Miłą pamiątką z eventu może być płyta CD zespołu "December" z muzyką świąteczną , która często zamawiana jest jako gift.


GENTLE JAZZ TRIO

Ewa Nawrot – śpiew | Maciej Flaczyński – gitara jazzowa | Paweł Rogoża – saksofon tenorowy

Zespół Gentle Jazz Trio - muzyczna atrakcja na wigilię firmową
Gentle Jazz Trio to trójka przyjaciół z Poznania, których połączyła miłość do jazzu, soulu i dobrego popu. Gentle Jazz Trio to wyjątkowy głos wokalistki Ewy Nawrot, subtelna gitara jazzowa Macieja Flaczyńskiego oraz charyzmatyczny, saksofonista tenorowy Paweł Rogoża.

Gentle Jazz Trio

Wokalistka Ewa Nawrot to artystka obdarzona wielkim wyczuciem, „jazzową” barwą głosu i soulowym feelingiem. Wraz z gitarzystą Maciejem Flaczyńskim i saksofonistą Pawłem Rogoża prezentują polskie kolędy oraz swingujące piosenki świąteczne ("Last Christmas", "Winter Wonderland", "Let It Snow"...) we własnych, smooth jazzowych aranżacjach. Możliwe jest także wykonywanie coctailowych standardów jazzowych.

Ewa Nawrot

Ewa Nawrot to laureatka programu TVP "Droga Do Gwiazd". Współpracowała z kolektywami producenckimi takimi jak Niewinni Czarodzieje czy Tres Perros. Nagrania Ewy znalazły się na kompilacyjnym albumie "Polskie Leniwe - serwuje Novika". Jest założycielem szkoły dla wokalistów Art Of Voice Studio (Poznań).

Ewa Nawrot - „ wokalistka o niezwykle charakterystycznym głosie, wprowadzająca słuchaczy w świat orientalnych brzmień i barw, głos o wyjątkowej ekspresji, a zarazem delikatności…”(GAZETA WYBORCZA), kojarzona ze względu na barwę głosu z E. Badu czy M. Gray.

Maciej Flaczyński - gitara

Maciej Flaczyński – gitarzysta jazzowy i kompozytor z Poznania, jego domena to tworzenie interesujących, przyjaznych dla ucha harmonii; wykorzystuje technikę fingerpicking;  gra naturalnym, nieprzetworzonym dźwiękiem gitary typu hollow body; zainspirowany muzyką  jazzową, soul, groove i nowoczesną muzyką klubową tworzy własne kompozycje; współpracuje z Ewą Nawrot, Kasią Wilk (R’n’B), zespołem Fancy Group (Groove/Soul), Reed Vibration (Blues), Zezz Kwartet, Cadillac ‘58. Jako Dj Konik Morski tworzy muzykę elektroniczną typu nu jazz, house. Nagrania własnych kompozycji znalazły się na albumie Kasi Wilk “Unisono”  (utwór „Never Lose This Feeling”) oraz Gospel Joy „Live 2004”.

Paweł Rogoża – saksofonista tenorowy z Poznania; kreatywny improwizator i kompozytor; muzykolog i nauczyciel muzyki; współpracuje z zespołami: Lentoid, Light Corporation, Zezz Kwartet, Cadillac ’58 oraz Gentle Jazz Trio. Zainspirowany muzyką John’a Coltrane’a i Jana Garbarka. Fan brzmienia wytwórni  ECM. Tworzy muzykę dla spektakli teatralnych.

"Chciałem wszystkim polecić ten zespół w szczególności młodzieży żeby zobaczyła jak można korzystać z dźwięku na scenie estradowej (Festiwal Jazz nad Odrą w Brzegu) przy pomocy gitary i saksofonu tenorowego oraz wspaniałej wokalistki . Oszczędność dźwięku w czasie koncertu i bezpośredniość wokalistki wytworzyła wspaniały nastrój w BD" Stanisław

Pobierz próbkę muzyczną (mp3) w wykonaniu Gentle Jazz Trio:

GentleJazzTrio_WinterWonderland.mp3
- GentleJazzTrio_HaveYourselfAmarryLittleChristmas.mp3
- GentleJazzTrio_JezusMalusienki.mp3
- GentleJazzTrio_AniolPasterzomMowil.mp3
- GentleJazzTrio_GdySieChrystusRodzi.mp3

Filmy z udziałem Gentle Jazz Trio:

Gentle Jazz Trio – “Winter Wonderland”

Gentle Jazz Trio – “Cheek to cheek”

Koncert Gentle Jazz Trio

Zespół zagrał m.in. dla:
- Festiwal Jazz nad Odrą w Brzegu 2013,
- Nye Fyllingsdalen Teater w Bergen 2013 (Norwegia)
- Koncert świąteczny w klubie jazzowym Papaja (Ełk), rest. Kardamon (Kętrzyn)
- Jazzy Fridays - cykliczna impreza dla Restauracja BlowUP 50/50 Stary Browar

Organizując wieczór wigilijny dla pracowników naszej firmy skorzystaliśmy z usług agencji Jazz Event. Wystąpił zespół Gentle Jazz Trio. Zagrali kolędy amerykańskie i polskie w jazzowych aranżacjach. Powstał piękny, świąteczny klimat. Polecam.” Agnieszka Przepióra – IKB Leasing

Występ może trwać  od 2 do 3 x 45 min.


Repertuar:  proponujemy set z kolędami polskimi, set z pastorałkami amerykańskimi, set ze standardami jazzowymi. Repertuar może być wyłącznie anglojęzyczny.

Zespół zapewnia nagłośnienie 2 x 500 Watt i oświetlenie LED - GRATIS.

Koszt występu: 4000,00 zł + koszt dojazdu z Poznania (płatność na podstawie rachunku firmowego – usługa zwolniona z VAT)

Zespół dysponuje także płytą CD z własnymi nagraniami kolęd na jazzowo (możliwość zamówienia giftu dla pracowników) – 40 zł/szt. (większe ilości płyt wyceniane indywidualnie).

Kolędy na jazzowo - Gentle Jazz Trio - "December" 

 

 

 

 Sprawdź dostepność Gentle Jazz Trio !

Napisz do nas klikając w ten link

Organizujesz wigilię firmową, spotkanie opłatkowe z pracownikami? Szukasz atrakcji na christmas party? Muzyka łagodzi obyczaje, a znakomita muzyka tworzy atmosferę odprężenia i sprawia, że firmowy event da się lubić. Przepisem na sukces często jest zestawienie ciekawego, estetycznego wnętrza, dobrej kuchni i właśnie subtelnej muzycznej atmosfery. Gwarantem tego ostatniego elementu jest zespół muzyczny Gentle Jazz Trio.

KONTAKT:

Maciej Flaczyński - tel. +48 601 88 72 98, mflaczynski@jazzevent.pl

Agencja Artystyczna Jazz Event


www.facebook.com/AgencjaArtystycznaJazzEvent

biuro@jazzevent.pl


Pobierz ofertę w PDF

Słowa kluczowe: Zespół na wigilię firmową, muzyka na wigilię, wigilia firmowa, christmas party, atrakcje na wigilie firmową, zespół jazzowy, kolędy, piosenki świąteczne, oprawa wigilii firmowej, koncert kolęd, imprezy firmowe, wiglia firmowa Warszawa, wigilia firmowa Poznań, scenariusz wigilii firmowej, pomysły na wigilię, zespół na imprezę.

Opis: Gentle Jazz Trio - zespół muzyczny na wigilię firmową. Kolędy na jazzowo zamów atrakcję na spotkanie świąteczne, opłatek z pracownikami. Wigilia firmowa ze smooth jazzową muzyką świąteczną, oferta oprawy muzycznej wigilii firmowej.