Article written

Trio Jazzowe After Four 0

Sep25

Zespół jazzowy AFTER FOUR ;

Jarek Kostka - leader, piano
Paweł Głowacki - bass, banjo
Sławek Tokłowicz - drums (lub ktoś inny )

Muzyka jaką proponuje zespół to jazz z głównego nurtu, idealnie pasujący na wszelkiego rodzaju przyjęcia, spotkania itp. Stwarzamy klimat, który pozwala spokojnie porozmawiać, ale w razie potrzeby możemy ” rozkołysać ” publiczność !

Pomoże nam w tym specjalnie dobrany latynoski repertuar - zarówno z muzyką przypominającą dawną stolicę Kuby, jak i gorące rytmy samby kojarzone z piaszczystymi plażami Brazylii.

Jeśli to będzie za mało to zabierzemy Państwa w podróż do początków jazzu - w krainę Ragtime-u i atmosferę retro z pocz. ubiegłego wieku.

kontrabas, paweł głowacki

kontrabas, paweł głowacki

Paweł Głowacki gra na gitarze basowej, kontrabasie i gitarze fretless. Ten znakomity muzyk współpracował i nagrywał z wieloma artystami sceny polskiej i zagranicznej m.in. z Czarkiem Konradem, Mariuszem “Fazi” Mielczarkiem, Tomaszem Lipertem, Freddy Quinn czy Mate.o. Występował również na wielu festiwalach w kraju i za granicą m.in. na Festiwalu Jazzowym w Sibiu (Rumunia 1989) oraz Jazz Jamboree. Obecnie współpracuje z Teatrem Wielkim w Poznaniu oraz licznymi zespołami i orkiestrami, (np. Zbigniew Górny Orkiestra, Anna Nova). Paweł to artysta, który swoimi dźwiękami na basie wywołuje niesamowite emocje i wzruszenie.

Sławomir Tokłowicz to wybitny i wszechstronnie wykształcony perkusista. Absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu w klasie perkusji, wielokrotnie nagradzany na festiwalach i przeglądach. Intensywnie udziela się jako instrumentalista w wielu zespołach: m.in. Gospel Joy.

subscribe to comments RSS

There are no comments for this post

Please, feel free to post your own comment

* these are required fields

Blog firmy JazzEvent.pl is powered by WordPress and FREEmium Theme.
developed by Dariusz Siedlecki and brought to you by FreebiesDock.com