Article written

Zamów koncert na walentynki 0

Jan29

Na Walentynki Jazz Event proponuje występ znakomitych zespołów z muzyką smooth jazz, soul, bossa nova.


Gentle Jazz Trio

(wokalistka, gitara jazzowa, saksofon tenorowy)

Poznań / Zielona Góra / Wrocław


gentle jazz trio - zespół jazzowy z Poznania

Gentle Jazz Trio to trójka przyjaciół z Poznania, których połączyła miłość do jazzu, soulu i dobrego popu. Gentle Jazz Trio to wyjątkowy, mocny, „czarny” głos wokalistki Ewy Nawrot, subtelna gitara jazzowa Macieja Flaczyńskiego oraz charyzmatyczny, „progresywny” saksofonista tenorowy Paweł Rogoża.

gentle-jazz-trio koncert walentynkowy

Zespół wykonuje utwory z repertuaru Niny Simone, Arethy Franklin, Billa Withersa, Elli Fitzgerald, Georga Bensona, Randy Crawford i  wielu innych.

Ewa Nawrot to laureatka programu TVP “Droga Do Gwiazd”.

Gentle Jazz Trio - Szkoła Letnia Zarządzania

Ewa Nawrot to laureatka programu TVP “Droga Do Gwiazd”. Współpracuje z dj- mi, tworząc niepowtarzalny program muzyczny, nagrywając swoje kompozycje gościnnie na płytach takich artystów polskiej sceny klubowej, jak: Envee & Niewinni Czarodzieje (Kayax) , Novika ( Kayax) oraz z nowatorami berlińskiej sceny klubowej, tj. : Slope ( Sonar Kollektiv). Od wielu lat pracuje jako pedagog śpiewu, muzyk- wokalista oraz pomysłodawca  przeróżnych działań artystycznych, takich jak m. in .”Open Mic”( „scena otwartego mikrofonu” edukująca i promująca młodych wokalistów). Prowadzi w Poznaniu szkołę dla wokalistów - Art of Voice Studio.

Muzyka Gentle Jazz Trio otoczy słuchaczy aurą romantyczności. W repertuarze pojawią się jazzowe ballady o miłości oraz soulowe hity traktujące o relacjach między kobietą a mężczyzną.

Posłuchaj Gentle Jazz Trio

Jazz Event - agencja artystyczna · Gentle Jazz Trio - Jazz & Covers


Występ może trwać: 40 min. jako koncert lub do 3 x 45 min. - jako muzyka towarzysząca / muzyka do tańca

Spytaj o wolny termin - biuro@jazzevent.pl

Trio Anny Michałowskiej

(gitara jazzowa, wokalistka, inst. klawiszowy)

Lublin / Warszawa /Rzeszów

Trio tworzą Ania Michałowska (wokal) i Jakub Kotynia (gitara jazzowa). Skład uzupełnia pianista lub kontrabasista.

Repertuar tria bazuje na standardach jazzowych z dużą ilością bossa novy. W ramach koncertu walentynkowego trio prezentuje największe miłosne przeboje

Zespół gra w jazzujących klimatach od smooth jazzu przez mainstream do latin. Wykonawcy, którzy nas inspirują to między innymi : Dianne Reeves, Nenna Freelon, Diana Krall, Anita Baker czy Yolanda Adams. Duet ma na swoim koncie wiele koncertów między innymi na festiwalach jazzowych( Hades Jazz Festival i IX Świdnik Jazz Festiwal) oraz w renomowanych klubach muzycznych.

Zespół w 2007 roku występował przy okazji Zaduszek Jazzowych w Lublinie obok takich wykonawców jak Piotr Baron., Ewa Uryga czy Anna Serafińska. W 2007 roku zespół nagrał płytę ,,Inspiracje”, na której można posłuchać standardów jazzowych, polskie piosenki w aranżacjach jazzowych i gospel.

Ania Michałowska

od wczesnych lat śpiewała w chórze Lubelskie Skowronki. Później kształciła się w śpiewie klasycznym. Następnie ukończyła z wyróżnieniem wydział Artystyczny UMCS kierunek Jazz i Muzyka Estradowa u Moniki Malec. Jest także wielokrotną laureatką konkursów piosenki francuskiej w tym jedno Grand Prix. Do jej sukcesów można również dołączyć udział w Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu, koncert w ramach Zaduszek Jazzowych w Białej Podlaskiej, gdzie występowała wspólnie z Jarkiem Michalukiem oraz Piotrem Wromblem. Ma na swoim koncie również koncert z zespołem Open trio, obok Karola Szymanowskiego, Jarka Michaluka i Wojciecha Tramowskiego.

Jakub Kotynia

ukończył Szkołę Muzyczną II stopnia w Lublinie w klasie gitary dr Jakuba Niedoborka. Obecnie jest absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Koncertuje współpracując z różnymi muzykami. Oprócz JazzDuo and Friends współtworzy także Qba Quartet wykonujący muzykę w klimatach latynoskiego jazzu oraz duet Double Decker z gitarzystą Michałem Lewartowiczem. Oprócz działalności koncertowej jest także pedagogiem. Był inicjatorem tegorocznych warsztatów jazzowych w Lublinie z udziałem Erica Marienthala i Deana Browna.

Próbki muzyki:

No More Blues

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Undecided

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Występ trwa do 2 x 45 min.  Możliwy jest także występ w ducie:  gitara + wokalistka.

Spytaj o wolny termin - biuro@jazzevent.pl


Duet Paulina Leśna i Jacek Szwaj

Poznań / Zielona Góra / Łódź

Skład: wokalistka, instr. klawiszowy

Repertuar: smooth jazz, soul, bossa nova

PAULINA LEŚNA śpiewa utwory soulowe i jazzowe począwszy od  repertuaru Elli Fitzgerald po utwory znanych gwiazd muzyki soul i funky. Wokalistka fascynuje się przede wszystkim wplataniem w znane tematy własnych improwizacji używając przy tym techniki scatu.

paula-lesna-band - jazzevent.pl

Obecnie jest uczestnikiem Studium Doktoranckiego w Instytucie Akustyki UAM oraz studentką kierunku Jazz i Muzyka Estradowa w Zielonej Górze.

Wielokrotnie brała udział w międzynarodowych Warsztatach Jazzowych w Puławach i Chodzieży. Pracowała w różnych zespołach m.in: ,,More Feeling” (Czarnków 1996-2001); ,,Groove Street” (Poznański zespół soulowy 2003-2004); Dreamland (2004-2005); ,,Big band On-line” (2004-2005); ,,Retro Jazz Quartet”(Poznań), ,,Swing Control” (Poznań). Wraz z zespołem ,,Fancy Group” zadebiutowała na tegorocznym 43 Festiwalu Piosenki Krajowej Opole 2006.

pianista solo jacek szwaj

Jacek Szwaj pianista jazzowy, muzyk sesyjny, studiował na akademiach muzycznych w Katowicach i w Poznaniu. Brał udział w wielu oryginalnych projektach muzycznych i festiwalach krajowych i zagranicznych. W improwizacjach muzyki klasycznej wzoruje się na dokonaniach Leszka Możdżera,

jest pianistą poznańskiego zespołu FLOU, który miał przyjemność support’ować takie zespoły jak : Poluzjanci, Mieczysław Szcześniak, Kayah, Kuba Badach tribute to Andrzej Zaucha.

Artysta został zwycięzcą konkursu kompozytorskiego podczas II Festiwalu TRANSATLANTYK 2012 i otrzymał tytuł Transatlantyk Instant Composer 2012.

Występ trwa 60 min. lub 2-3 x 30 min.

Próbka muzyki duetu:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Spytaj o wolny termin - biuro@jazzevent.pl

subscribe to comments RSS

There are no comments for this post

Please, feel free to post your own comment

* these are required fields

Blog firmy JazzEvent.pl is powered by WordPress and FREEmium Theme.
developed by Dariusz Siedlecki and brought to you by FreebiesDock.com